Стельові карнизи карниз стельовий, подвійною, з доставкою, з стрічкою і поворотами

Універсальний стельовий карниз для штор з пластику. Використовується в нішах (в підвісних стелях), просто на рівних стелях. Часто використовуються з поворотними закінченнями і декоративною накладкою.

Найбільший вибір карнизів в інтернеті! Знижка для дизайнерів. Наявність на складі!
Установка 80 грн за метр. Карнизи з якісного матеріалу!
Завантаження, зачекайте...
 • Карниз подвійний стельовий Lux M

  Карниз подвійний стельовий Lux M

  Карниз подвійний стельовий Lux M zoomed

  Країна виробник: Китай

  180 грн метр

  Доступні розміри:

  Карниз подвійний пластиковий зі всієї комплектуючої фурнітурою (Профіль 3 або 3,5 метра, кронштейн з дюбілем 6 або 7 шт., заглушка 2 шт., гачок з бігунком 70 або 90 шт, ). Ширина: профілю 73 мм, висота профілю 17 мм, відстань між доріжками 55 мм. надтвердий Матеріал ПВХ макс навантаження до 20кг на метр погонний. Карнизи призначені для важких штор.

  Карниз подвійний пластиковий зі всієї комплектуючої фурнітурою (Профіль 3 або 3,5 метра, кронштейн з дюбілем 6 або 7 шт., заглушка 2 шт., гачок з бігунком 70 або 90 шт, ). Ширина профілю 73 мм, висота профілю 17 мм, відстань між доріжками 55 мм. надтвердий Матеріал ПВХ макс навантаження до 20кг на метр погонний. Карнизи призначені для важких штор.

 • Карниз подвійний стельовий Lux S

  Карниз подвійний стельовий Lux S

  Карниз подвійний стельовий Lux S zoomed

  Країна виробник: Китай

  160 грн метр

  Доступні розміри:

  Карниз подвійний пластиковий зі всієї комплектуючої фурнітурою (Профіль 3 або 3,5 метра, кронштейн з дюбілем 6 або 7 шт., заглушка 2 шт., гачок з бігунком 70 або 90 шт, ). Ширина: профілю 80 мм, висота профілю 20 мм, відстань між доріжками 57 мм. надтвердий Матеріал ПВХ макс навантаження до 20кг на метр погонний. Карнизи призначені для важких штор.

  Карниз подвійний пластиковий зі всієї комплектуючої фурнітурою (Профіль 3 або 3,5 метра, кронштейн з дюбілем 6 або 7 шт., заглушка 2 шт., гачок з бігунком 70 або 90 шт, ). Ширина профілю 80 мм, висота профілю 20 мм, відстань між доріжками 57 мм. надтвердий Матеріал ПВХ макс навантаження до 20кг на метр погонний. Карнизи призначені для важких штор.

  Відгуки: 1

 • Карниз стельовий подвійний

  Карниз стельовий подвійний

  Карниз стельовий подвійний zoomed

  Країна виробник: Польща

  42 грн метр

  Доступні розміри:

  Карниз стельовий білий пластиковий з двома доріжками. В комплект входять гачки з розрахунком через кожні 10 див. бічні заглушки, кріплення(дюбель і саморіз). Це ідеальний карниз для балконних блоків, або для використання в підвісних стелях. Без них не обійтися, якщо відстань між стелею і склопакетом менше 5 див. Так само можна використовувати декоративну накладку, яка гармонійно поєднується з кольором меблів, що надає карниза закінчений вигляд.

  Відгуки: 43

 • Карниз стельовий пластиковий подвійний посилений

  Карниз стельовий пластиковий подвійний посилений

  Карниз стельовий пластиковий подвійний посилений zoomed

  Країна виробник: Польща

  72 грн метр

  Доступні розміри:

  Карниз виготовлений з білого пластику за німецькою технологією, має посилені ребра жорсткості, що не маловажно при важких штори, гардини. Використовується для кріплення до стелі, або до стіни на спеціальних кронштейнах. Профіль має дві доріжки, для штори і для тюлі. Ширина: шини 7,5 див. Витримує навантаження до 100 кг по всій довжині профілю. В комплект входять гачки з розрахунком через 10 см, бічні заглушки, і дюбеля по бетону. Декоративна накладка і кутові повороти продаються окремо. Так само далаем монтаж.

  Карниз виготовлений з білого пластику за німецькою технологією, має посилені ребра жорсткості, що не маловажно при важких штори, гардини. Використовується для кріплення до стелі, або до стіни на спеціальних кронштейнах. Профіль має дві доріжки, для штори і для тюлі. Ширина шини 7,5 див. Витримує навантаження до 100 кг по всій довжині профілю. В комплект входять гачки з розрахунком через 10 см, бічні заглушки, і дюбеля по бетону. Декоративна накладка і кутові повороти продаються окремо. Так само далаем монтаж.

  Відгуки: 12

 • Карниз стельовий потрійний

  Карниз стельовий потрійний

  Карниз стельовий потрійний zoomed

  Країна виробник: Польща

  63 грн метр

  Доступні розміри:

  Карниз стельовий білий пластиковий з трьома доріжками. У комплект також входять гачки з розрахунком через кожні 10 див. бічні заглушки, кріплення(дюбель і саморіз). Декоративна накладка продається окремо. Уточнюйте наявність колірної гами.

  Відгуки: 8

 • Карниз стельовий пластиковий потрійний посилений

  Карниз стельовий пластиковий потрійний посилений

  Карниз стельовий пластиковий потрійний посилений zoomed

  Країна виробник: Польща

  105 грн метр

  Доступні розміри:

  Карниз виготовлений з білого пластику за німецькою технологією, має посилені ребра жорсткості, що не маловажно при важких штори, гардини. Використовується для кріплення до стелі, або до стіни на спеціальних кронштейнах. Профіль має три доріжки, для штори, для тюлі і ламбрекена. Ширина: шини 8,5 див. Витримує навантаження до 100 кг по всій довжині профілю. В комплект входять гачки з розрахунком через 10 см, бічні заглушки, і дюбеля по бетону. Декоративна накладка і кутові повороти продаються окремо. Так само далаем монтаж.

  Карниз виготовлений з білого пластику за німецькою технологією, має посилені ребра жорсткості, що не маловажно при важких штори, гардини. Використовується для кріплення до стелі, або до стіни на спеціальних кронштейнах. Профіль має три доріжки, для штори, для тюлі і ламбрекена. Ширина шини 8,5 див. Витримує навантаження до 100 кг по всій довжині профілю. В комплект входять гачки з розрахунком через 10 см, бічні заглушки, і дюбеля по бетону. Декоративна накладка і кутові повороти продаються окремо. Так само далаем монтаж.

  Відгуки: 8

 • Стрічка декоративна для карниза стельового

  Стрічка декоративна для карниза стельового

  Стрічка декоративна для карниза стельового zoomed

  Країна виробник: Польща

  18 грн метр

  Стрічка-накладка декоративна) для карниза призначена для підкреслення або декорування самого карниза. Вона вставляється в спеціальний паз на стельовому карнизі. Зазвичай стрічка застосовується на карнизах з поворотами, вона надає більш красивий вигляд карнизу, при цьому приховуючи гачки. Кольори стрічки бувають біла, дуб, бук, махонь, горіх, венге, срібло ціна 38 грн за метр.

  Стрічка для стельових карнизів,будь-який розмір.Є кольори:білий, дуб, бук, махонь, горіх, венге, срібло. Кольорова стрічка 38 грн. метр.

  Відгуки: 6

 • Стрічка для карниза стельового посиленого

  Стрічка для карниза стельового посиленого

  Стрічка для карниза стельового посиленого zoomed

  Країна виробник: Польща

  45 грн метр

  Стрічка для карниза з посиленим профілем призначена для підкреслення або декорированния самого карниза. Вона вставляється в спеціальні пази на стельовому карнизі. Зазвичай стрічка застосовується на карнизах з поворотами, вона надає більш красивий вигляд карнизу, при цьому приховуючи гачки. Кольори стрічки бувають біла за ціною 45 грн метр, а дуб, бук, махонь, горіх, венге, срібло ціна 90 грн за метр.

  Стрічка для стельових карнизів з посиленим профілем. Ріжемо будь-яку довжину. Є кольори: білий за ціною 45 грн. метр, а дуб, бук, махонь, горіх, венге, срібло. Кольорова стрічка 90 грн. метр.

  Відгуки: 5

 • Поворот для карниза

  Поворот для карниза

  Поворот для карниза zoomed

  Країна виробник: Польща

  40 грн штука

  Поворот на карниз як на подвійний так і під потрійний (60 грн за штуку), Використовується як поворот на 90 або 45 градусів.

  Відгуки: 8

 • Поворот для посиленого карниза

  Поворот для посиленого карниза

  Поворот для посиленого карниза zoomed

  Країна виробник: Польща

  165 грн штука

  Поворот на посилений карниз подвійний або потрійний. Поворот додає карниза більш закруглений вигляд, а також екстравагантність. Карнизи які укомплектовані поворотами і декоративною накладкою, виглядають просто незвично, а незвичайність у наш час цінується. Для потрійного посиленого карниза поворот буде коштувати 250 гр за штуку.

  Повороти до подвійним і потрійним посиленим карнизів.

  Відгуки: 1

Щоб замовити замір або установку натисніть

Оформити заявку

і з Вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення всіх деталей

УВАГА! Карнизи з якісного матеріалу. Наші стельові карнизи виготовляються з високоякісного екологічно безпечного пластику. Якісна сировина гарантує міцність профілю і незмінний білий колір протягом багатьох років. Стельовий пластиковий карниз використовують практично при будь-якій ширині прорізу (скільки б не було потрібно кронштейнів, вони не вплинуть на вільне просування тканини). Такі карнизи вставляють в ніші, що створює відчуття тканини, каскадом струмує прямо зі стелі. Без них не обійтися, якщо відстань між стелею і склопакетом менше 5 см. Якщо ж ви володар інтер'єру, виконаного в класичному дусі, де всілякі ламбрекени припадуть як не можна більш до речі, вам знову-таки знадобляться профільні карнизи. Декоративна накладка гармонійно поєднується з кольором меблів, що надає карнизу закінчений вигляд. Стельовий пластиковий карниз з багетної накладкою використовують практично при будь-якій ширині прорізу (скільки б не було потрібно кронштейнів, вони не вплинуть на вільне просування тканини). Стельовий пластиковий карниз складається з: — Пластикової шини (на одну, дві або три доріжки). — Заглушок бічних або дугових закінчень. — Заглушок на шурупи. — Крючков і багета (лицьового декоративної стрічки). — Для кріплення пластикового стельового карниза до стіни використовуються настінні кронштейни . — Пластикова шина комплектується аксесуарами в необхідній Вам кількості, за Вашим бажанням.

Рейтинг: 4.1 із 5, проголосувало: 205.
Діапазон цін: 18-180 грн

Відгуки та запитання

Всього залишено коментарів: 33

Додати запитання або відгук

А ви людина чи робот? Ось скільки буде 79 плюс 79?

Вячеслав
24 грудня 2018 в 23:36
Добрый день! Подскажите: очень туго двигаются прищепки, что сделать?
Менеджер Дмитрий
25 грудня 2018 в 15:24
Вы у нас покупали карнизы? Возможно при монтаже просто где то не докрутили шуруп?
Людмила
21 листопада 2018 в 16:44
Добрый день! а у вас есть кронштейны, чтобы крепить потолочные карнизы к стене?
Менеджер Дмитрий
21 листопада 2018 в 16:49
На стенку можно прикрепить только алюминиевые карнизы (кронштеуны в комплекте). Пластиковые крепятся только к потолку.
Ольга
3 жовтня 2018 в 22:44
Подскажите, пожалуйста, можно ли заказать двойной карниз 1,2 м с поворотом?
Менеджер Дмитрий
4 жовтня 2018 в 12:25
Да, можно. оформляйте заказ через корзину сайта, и мы с Вами обсудим детали.
Олег
13 березня 2018 в 20:20
Подскажите, пожалуйста, интересует двойной карниз с толщиной 13 - 15 мм. Есть ли такие в наличие?
Менеджер Дмитрий
14 березня 2018 в 7:27
Есть такие карнизы 10-15 мм, но это толщина профиля без крючка, если учитывать и мерять с крючком, то минимум 2,5-3 см.
Дарья
25 лютого 2018 в 9:04
Подскажите, пожалуйста, можно ли отдекорировать карниз молдингом?
Менеджер Дмитрий
25 лютого 2018 в 10:39
Для потолочных карнизов есть декоративная лента разных цветов или белая. Так же можно просто взять молдинг из полиуретана и приклеить его перед карнизом на потолок.

Відображаються останні 5 відгуків від наших покупців.

Сумарна кількість відгуків: 33.

Показати всі відгуки »

Придбати Стельові карнизи (карниз стельовий, подвійною, з доставкою, з стрічкою і поворотами) у Києві ви можете замовивши доставкою (через сайт) або ж вивезти особисто. Всі ціни вказані на сайті   актуальні. Детальні описи і характеристики уточнюйте, будь ласка, у наших менеджерів. По Україні ми доставляємо замовлення службою доставки, яку Ви виберете (Автолюкс, Нововая пошта, Інтайм...). Але в більшості випадків це Нова пошта, так як у неї 1228 відділень 615 містах України.
Наступна →
Ковані карнизи 16 мм
Плюсануть
Поділитися
Безкоштовно
доставка
по Україні*

Умови безкоштовної доставки

Ми можемо здійснити безкоштовну доставку Вашого замовлення Києву  протягом трьох днів, якщо підсумкова сума становить більше 2000 гривень.
Доставка виконується певні дні c 1000 до 1600. У суботу доставка платна і складає від 150 гривень.

Безкоштовна доставка здійснюється по попередньою домовленістю.

Доставка по Київської області і новобудов

Безкоштовно при замовленні від 3500 гривень. Доставимо безкоштовно Чайку, Ірпінь, Вишневе, Борщагівку, Крюковщину, Гатне,
Васильків, Вишгород, Бортничі, Бориспіль і будь-який інший район...

×
Full size Полная версия сайтаMobile size Мобильная версия сайта

Узнайте свою цену

— Количество позиций Указывать не обязательно
?
Отменить

Додати в кошик

Скидки от 5% до 30%

Где-то половина людей, которые делают ремонт обращаются к услугам профессиональных дизайнеров. Как правило, у дизайнеров и прорабов есть свои проверенные поставщики. И у каждого поставщика своя индивидуальная система бонусов и скидок. Реализуя декоративно-отделочные материалы уже достаточно долгий срок, мы стали сотрудничать со многими оптовыми покупателями: талантливыми и креативными дизайнерами и опытными прорабами. Мы ведем строгий учет всех сумм покупок, в зависимости от набранных бонусов - и повышаются скидки.

На лепнину — от 5% до 25%
На карнизы — от 5% до 20%
На 3D панели — от 5% до 10%